www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 76 hostů a žádný člen

středa, 13 červen 2007 14:58

Někdo jiný

Napsal(a) 
Hodnotit
(0 hlasů)

Naše církev byla tento týden zarmoucena zprávou, že zemřel jeden z našich nejváženějších členů, Někdo Jiný. Odchod Někoho vytvořil prázdné místo, které bude těžké zaplnit. Jiný byl s námi po mnoho let a po celá ta léta dělal Někdo mnohem víc, než je u ostatních lidí obvyklé.

Kdykoli bylo potřeba udělat nějakou práci, něco vyučovat nebo bylo potřeba jít na nějakou schůzku, každý měl na seznamu jedno jméno: “Ať to udělá Někdo Jiný.” Kdykoli padla zmínka o vedení, na tohoto skvělého člověka se spoléhalo ohledně inspirace i výsledků: “Někdo Jiný může pracovat s tou skupinou.” Bylo všeobecně známo, že Někdo Jiný byl jedním z nejštědřejších dárců v naší církvi. Kdekoli byla nějaká finanční potřeba, každý prostě předpokládal, že Někdo Jiný vyrovná to, co je potřeba.

Někdo Jiný byl skvělý člověk; občas se zdál až nadlidským. Popravdě řečeno, každý očekával od Někoho Jiného příliš. A teď je Někdo Jiný pryč! To jsem zvědavý, co budeme dělat.

Někdo Jiný nám tu zanechal nádherný příklad, ale kdo se podle něj bude řídit? Kdo bude dělat věci, které dělal Někdo Jiný? Až vás tento rok někdo o něco požádá, vzpomeňte si – už nemůžeme spoléhat ně Někoho Jiného.

Shlédnuto 5217 krát Naposledy změněno sobota, 15 červen 2013 23:07

Zanechat komentář

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.