www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 100 hostů a žádný člen

pondělí, 25 červen 2007 13:55

Email Doporučený

Napsal(a) 
Hodnotit
(0 hlasů)

Od: Boha
Komu: Všem, kdo ve mně věří
Předmět: Životní problémy

Dobré ráno.
Tady Bůh. Dneska budu vyřizovat vaše problémy. Pamatujte si, prosím, že nepotřebuji vaši pomoc. Pokud vám ďábel náhodou doručí situaci, kterou nemůžete zvládnout, nepokoušejte se ji vyřešit. Vložte ji laskavě do složky PPJ (práce pro Ježíše). Bude doručena v Mém čase, ne ve vašem.

Jakmile je jednou předmět uložen do složky, nedržte ho ani ho neodstraňujte. Držení nebo odstranění předmětu oddálí vyřešení vašeho problému.

Pokud se jedná o situaci, o které si myslíte, že ji dokážete zvládnout, prosím, konzultujte ji se mnou v modlitbě, abyste se ujistili, že je to to správné řešení.

Protože nespím ani nedřímám, není zapotřebí, abyste vy přicházeli o svůj spánek. Odpočiňte si, mé děti. Pokud mě budete chtít kontaktovat, jsem jen na modlitbu daleko.

Shlédnuto 5078 krát Naposledy změněno sobota, 06 duben 2013 22:36

Zanechat komentář

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.