www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

We have 139 guests and no members online

Monday, 25 June 2007 15:06

Safari Featured

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Bohatý muž se rozhodl jet na safari do Afriky. Jako společníka si s sebou vzal svého věrného psa Schnauzera. Jednoho dne Schnauzer začne honit motýly a zanedlouho zjistí, že se ztratil. A jak se tak potlouká, najednou vidí, jak se k němu řítí leopard s očividným záměrem: dát si oběd. Schnauzer si pomyslí “Tak, to je můj konec!”
Pak si ale všimne kostí, které jsou roztoušeny kolem něj, bleskově se usadí a začne žvýkat jednu z kostí, zády k blížící se kočce. Právě ve chvíli, kdy se leopard chystá ke skoku, Schnauzer hlasitě vykřikne: “To vám tedy řeknu, to byl ale lahodný leopard! Jestlipak je jich tady kolem víc?” Když to leopard zaslechne, zarazí se uprostřed skoku a vyděšený se odplíží do křoví. “Fuj, to bylo o fous!” řekne si leopard.

A mezitím opice, která celou scénu sledovala z blízkého stromu, usoudí, že to, co viděla, může vyměnit za ochranu od leoparda. Tak hurá na to.

Opice brzy dostihne leoparda, a za slíbenou ochranu prozradí, co se ve skutečnosti stalo. Leopard se rozzuří, že si z něj pes dělá blázny a řekne: “Hele opice, skoč mi na záda a pojď se podívat, co se stane tomu potměšilému Schnauzrovi.”

A teď Schnauzer vidí leoparda, jak sem běží s opicí na zádech a pomyslí si: “Co udělám teď?’ Ale místo útěku si sedne zády k útočníkovi a předstírá, že je ještě nezahlédl … a právě ve chvíli, kdy se k němu přiblíží na doslech, Schnauzer povídá: “Kde je ta opice? Už před půl hodinou jsem ji poslal pro dalšího leoparda.”

Read 6399 times Last modified on Friday, 04 October 2013 11:12
More in this category: « Z Francie Tryskáč »

Leave a comment

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.