www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 38 hostů a žádný člen

pondělí, 25 červen 2007 16:25

Papoušek Doporučený

Napsal(a) 
Hodnotit
(0 hlasů)

Jedna stará dáma, která byla téměř slepá, měla tři žárlivé syny, každý z nich se jí snažil dokázat, že je tím nejlepším synem.

První syn jí koupil sídlo o 15 pokojích a myslel si, že to je to nejlepší, co může nabídnout.
Sruhý syn jí koupil nádherný Mercedes i se šoférem a myslel si, že zcela jistě získá její uznání.

Třetí syn musel tedy vymyslet něco ještě lepšího, a tak jí koupil cvičeného papouška, který byl trénován 15 let a naučil se celou Bibli. Mohli jste se ho zeptat na kterýkoliv verš z Bible, a papoušek dokázal citovat slovo od slova. To je tedy určitě ten nejlepší dárek ze všech!

Stará dáma šla k prvnímu synovi a řekla: “Synu, dům je krásný, ale je pro mě prostě příliš velký. Bydlím jen v jedné místnosti, je tak těžké uklízet a starat se o ten zbytek. Ale přesto ti děkuji.”

A druhému synovi řekla: “To auto je nádherné, ale já nikam moc nechodím, a je tak nevyužité. Kromě toho mě ten řidič tak rozčiluje, vážně se mi moc nelíbí. Vážím si tvého úsilí, ale mohl bys, prosím, to auto vrátit?”

Potom promluvila k třetímu synovi: “Synu, ráda bych ti poděkovala za ten nejnápaditější dar! To kuře bylo vynikající.”

Shlédnuto 5850 krát Naposledy změněno pátek, 04 říjen 2013 09:15
Dále v této kategorii: « Rytíř U holiče »

Zanechat komentář

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.