www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 86 hostů a žádný člen

úterý, 03 červenec 2007 10:25

Nadace a pomoc

Napsal(a) 
Hodnotit
(0 hlasů)

nadace Krmte hladovéKrmte hladové
Křesťanská nedenominační humanitární organizace, kterou založil kazatel a misionář Dr. Lester Sumrall s cílem pomoci hladovějícím a strádajícím lidem po celém světě.
Teen challengeTeen Challenge
Mezinárodní křesťanská organizace, která pomáhá lidem s problémem závislosti. Usiluje především o vytržení mladých lidí z ulice, drog, zajetí alkoholu…
Metro ministriesMetro ministries (pouze angl.)
V roce 1980 začal Bob Wilson přinášet novou naději dětem v ghettech v New Yorku. Nyní rozsáhlá, celosvětová služba dětem, která přináší nový život. Možnost sponzorovat děti.
Armáda spásyArmáda spásy
Byla založena za účelem evangelizace, převzala programy pro sociální pomoc chudým a bezdomovcům. Azylové domy, domov seniorů, komunitní centra, vězeňská péče, centrum pro mládež.
Internetová poradnaInternetPoradna
Poradenský, informační a diskusní server pro osoby se specifickými potřebami a všechny blízké. Bezplatné anonymní poradenství v oblastech zdravotní postižení, psychologická pomoc, drogy a závislosti. Na dotazy čtenářů odpovídají kvalifikovaní odborníci z řad lékařů, psychologů a speciálních pedagogů.
Pro life - hnutí pro životProlife – Hnutí pro život
dobrovolné sdružení občanů se společným zájmem šířit a prosazovat úctu k lidskému životu od početí do přirozené smrti.
Shlédnuto 4525 krát

Zanechat komentář

Vkládejte prosím jen smysluplné komentáře. Komentář bude zveřejněn po schválení administrátorem. Urážlivé či jinak eticky nevhodné komentáře nebudou zveřejněny.