www.PRAMENY.net občerstvení pro duši

Hry - kategorie

Zdravím z nových Pramenů, na stránkách ještě pracujeme takže vše ještě není úplně dokončené. Bohužel nebylo možné přenést hodnocení a komentáře ze staré verze, začínáme tedy nanovo.

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

Měření teploty

: ***** (0, 0 Votes)

Jeden velmi bohatý podnikatel musel strávit pár dní v nemocnici a byl skutečným trnem v oku všem sestrám, protože je komandoval stejně tak, jako své zaměstance. Nikdo ze zaměstnanců nemocnice s ním nechtěl nic mít. Vrchní sestra byla jediná, kdo se mu dokázal postavit. Přišla do jeho pokoje a oznámila mu: “Musím vám změřit teplotu.” Po několika minutách stěžování se pacient konečně uklidnil a nastavil ruku.
“Ne, je mi líto, ale tentokrát vás musím změřit jinak, než v podpaží.” To odstartovalo další kolo stížností, ale pacient se nakonec převalil a odhalil své pozadí. Poté, co ucítil, jak sestra vložila teploměr, uslyšel, jak mu oznamuje: “Musím si pro něco skočit, zůstaňte PŘESNĚ TAK, JAK JSTE, dokud se nevrátím!”

Když odcházela, nechala dveře otevřené. Muž brblá pod fousy, když slyší, jak se lidé, kteří procházejí kolem jeho pokoje, smějí. Když uplynula téměř hodina, do pokoje vešel doktor.

“Co to má znamenat?” Ptá se doktor. Muž naštvaně odpoví: “Co by to mělo znamenat, doktore, ještě jste neviděl člověka, kterému měří teplotu?”

Po krátké pauze se doktor přizná: “Hm, no myslím, že ne… Tedy aspoň ne petúnií.”